Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Gündem Siverek’te muhtarlar sorunlarının çözülmesini istiyor

Siverek’te muhtarlar sorunlarının çözülmesini istiyor

Siverek Belediyesi önünde oturan mahalle muhtarları, Siverek Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinden sorunlarının çözülmesini talep etti.

Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2020 Salı 15:47
Siverek’te muhtarlar sorunlarının çözülmesini istiyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde mahalle muhtarları mahallelerinde yaşanan sorunlara dikkat çekmek amacıyla, Siverek Belediyesi önünde oturarak, sorunlarının çözülmesini istedi.

Aylardır su sıkıntısı başta olmak üzere, müteahhit firma tarafında kazılıp yapılmayan yollar, kaldırım ve yol bozuklukları, ulaştırma sıkıntısı, bazı mahallelerdeki park ve çöp konteynırı eksikliği ve sorunlarını iletme noktasında muhatap sorunu yaşadıklarını belirten muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’dan sorunlarının çözülmesini talep etti.

Belediye binası önünde oturan mahalle muhtarlarını dinleyen Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, yaptıkları çalışmaları anlattı.

Sorunlarına çözüm beklediklerini ifade eden Siverek Muhtarlar Derneği Başkanı Şeyhmus Çelik, sorunları çözülene kadar belediye önünde oturmaya devam edeceklerini ifade etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Siverek'te üst yapı çalışmaları sürüyor

Siverek'te üst yapı çalışmaları sürüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık