Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Asayiş Erdoğan: Kademeli normalleşmeye geçilecek

Erdoğan: Kademeli normalleşmeye geçilecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Mart ayı başı itibariyle kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2021 Çarşamba 20:27
Erdoğan: Kademeli normalleşmeye geçilecek

İllerimizi, vaka ve aşı oranları gibi kriterlere göre; düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak sınıflandıracağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu:Erdoğan'ın öne çıkan açıklamalarından bazıları şöyle: Gübre desteklerini yüzde yüz artışla iki katına çıkarıyoruz Buğday, arpa, çavdar yulaf gibi hububat ürünlerinde dekar başına desteği 8'den 16 liraya yükseltiyoruz.

"Kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz"

İllerimizi, Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre 4 gruba ayırarak mart başı itibarıyla kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz.

Mart ayı başı itibariyle kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz. İllerimizi, vaka ve aşı oranları gibi kriterlere göre; düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak sınıflandıracağız.

Uzaktan eğitim ve restoranların durumu

Halen uzaktan eğitimle faaliyetlerine devam eden öğrencilerimizin durumu, illerimizdeki vaka sayısına göre değerlendirilecektir.

Restoran, kafe, kıraathane ve benzeri esnafımızı rahatlatacak adımların yol haritası önümüzdeki günlerde açıklanacaktır." (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık