Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Sağlık Covid-19 tedavisi gören 5 kişi şifa bularak taburcu oldu

Covid-19 tedavisi gören 5 kişi şifa bularak taburcu oldu

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde, yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedavisi gören 5 kişi şifa bularak taburcu edildi.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2020 Salı 13:29
Covid-19 tedavisi gören 5 kişi şifa bularak taburcu oldu

Rahatsızlıkları nedeniyle hastaneye başvuran ve yapılan testler sonucu Coronavirus (Covid-19) teşhisi konan 5 vatandaş, Şanlıurfa’da tedavi gördükleri hastaneden taburcu olurken, hastane çalışanları tarafından çiçekler ve alkışlarla uğurlandı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in taburcu edilmeleri üzerine çiçek gönderdiği vatandaşlar, gösterdikleri ilgiden ötürü sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler.

Vatandaşlar, tedavi süresince sağlık çalışanlarının kendileriyle yakından ilgilendiğini, üzerlerinde büyük emeklerinin olduğunu ifade etti.

Rahatsızlığının ortaya çıkmasının ardından 18 gün hastanede kaldığını ve bugün taburcu olduğunu belirten Mustafa Şıldır, maske takmanın ve sosyal mesafenin korunmasının büyük önem arz ettiğini söyledi.

Tedavilerinin ardından şifa bularak taburcu edilen 5 kişi ile birlikte, Şanlıurfa’da tedavi gördükten sonra iyileşen hasta sayısını 98’e ulaştı.(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık