08.02.201807.09.201815.04.2101815.04.2018
Siverek Haberleri I Siverek Haber
https://www.youtube.com/user/siverekgenclikhaber
Son Dakika
AK Parti İlçe Başkanlığına Nedim Lale getirildi Siverek’te MHP’nin adayı Fatih Bucak oldu Siverek FM Radyosu Kuruluyor Üzerine yıldırım düşen şahıs hayatını kaybetti Ak Parti aday adaylarında son durum Siverek'e şehit ateşi düştü Otomobil ile motosiklet çarpıştı: 2 yaralı Emekli memur eşini öldürerek intihar etti Siverek'te elektrik akımına kapılan şahıs hayatını kaybetti Üzerine selektör düşen vatandaş hayatını kaybetti
Siverek ve Şanlıurfa'da işten çıkarılan işçiler eylem yaptı
Siverek ve Şanlıurfa'da işten çıkarılan işçiler eylem yaptı
 
Simya Koleji kardeş okul projesini hayata geçirdi
Simya Koleji kardeş okul projesini hayata geçirdi
 
Siverek'te içme su fiyatlarında indirim
Siverek'te içme su fiyatlarında indirim
 
Siverek'te trafik kazası ucuz atlatıldı
Siverek'te trafik kazası ucuz atlatıldı
SİVEREK MİLLİ İRADE PLATFORMU ERDOĞAN DEDİ
 

SİVEREK MİLLİ İRADE PLATFORMU ERDOĞAN DEDİ

Siverek Milli İrade Platformu yayınlamış olduğu basın açıklamasında Cumhurbaşkanlığı seçiminde RecepT Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini ilan etti.

2 Ağustos 2014 Cumartesi 11:24
Yazdır

BASINA VE KAMUOYUNA

Millet olarak, ilk kez Cumhurbaşkanını seçeceğimiz ve siyasal tarihin akışına da etki edecek bir süreci yaşıyoruz. Milletin oylarıyla seçilecek ilk Cumhurbaşkanı, medeniyetler beşiği Türkiye’nin ihyasını ve Türkiyeli olma sorumluluğunu da beraberinde getirecektir.


Milletin oylarıyla seçilecek 12. Cumhurbaşkanımız; istikbal, istiklal ve istikrar noktasında büyük bir ivme yakalayan Türkiye’nin sivilleşme, özgürleşme yolculuğunun da liderliğini yürütecektir.

Siverek Milli İrade Platformu olarak inanıyoruz ki; ancak, Türkiye’yi bilen, milletiyle ortak ya da benzer bir hayat öyküsüne sahip, milletle aynı sıkıntıları çeken, milletin sevinçlerini-acılarını, gelenek- göreneklerini bilen ve yaşayan, medeniyetin değerlerini yaşayan ve yayan, Türkiye’nin siyasi ve toplumsal değerlerini bilen ve yönetebilen bir Cumhurbaşkanı, Türkiye’nin renklerini en iyi temsil edebilecektir.

Üniversite kapılarından geri çevrilen kızlarımızı, Kur’an öğrenmesi yasaklanan çocuklarımızı, inancı gereği başını örttüğü için memurluğu sona erdirilen kardeşlerimizi, kendi vatandaşını tehdit olarak görüp darbe yapan askeri vesayet rejimini, ırkın bir tercih meselesi olmadığını bildikleri halde, Kürt doğdukları için ötekileştirilenleri, evladıyla Kürtçe konuştuğu için onuru kırılan anneleri, kesintisiz eğitim uygulamasıyla kendi çocuklarına zulmedenleri, katsayı uygulamasıyla siyaseten kast sistemine dayanan eğitim sistemini ve daha birçok insan onuruna yakışmayan uygulamaları biz bu ülkede yaşadık.

Yollarımız, havaalanlarımız, hastanelerimiz, üniversitelerimiz, köprülerimiz, barajlarımız her geçen gün büyük bir hızla gelişme gösteriyor. Hayat kalitesi sürekli yükselirken, Çözüm Süreci’yle adı konmamış kirli bir savaşın da yaraları açık bir şekilde sarılmaya çalışılıyor. Kesintisiz eğitim yerine 4+4+4 sistemiyle çocuklarımız daha esnek tercihlerde bulunabiliyor.

İmam-Hatip ortaokulları açıldı. Katsayı uygulaması sona erdi. Kız öğrencilerimiz başörtüsüyle eğitim görebiliyor ve başörtülü kamu görevlisi kardeşlerimiz, kamu hizmeti sunabiliyor.

Hak ve özgürlüklerin esas, yasakların ise istisna olduğu bir Türkiye var artık.

Filistin’in, Arakan’ın, Somali’nin, Suriye’nin, Irak’ın yardımına koşan ve mazlumların hamisi bir Türkiye profili sergilenirken; Türkiye, bölgesel ve küresel ölçekli konularda sözü dinlenen, tepkisi merak edilen bir ülke artık. Türkiye’nin bu değişim hikâyesine, reformist sürecine, özgürleşme ve sivilleşme iradesine, vesayetin deşifresine ve tasfiyesine öncülük eden siyasi hareketin liderliğini yapan, dünya mazlumlarının sesi ve nefesi, Türkiye fotoğrafını ortaya çıkaran, zulme ve zalime karşı diplomasinin sahte nezaketine sığınmadan tepki verebilen, Türkiye’nin kangrene dönmüş bütün sorunlarına karşı sorumluluk ve risk alabilen ‘Milletin Adamı’ Recep Tayyip ERDOĞAN’ı destekliyoruz.

Siverek Milli İrade Platformu

Anahtar Kelimeler: siverek, milli, irade, platformu, yayınlamış, olduğu
Bu haber toplam 1446 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
arka bahçelerde çiçekler açmış :) gülüm yanan yandan anca sistemin paltformu olursunuz yarın başkası gelir ona arka bahçe olursunuz
séwreg - 2014-08-03 00:14:52
bız bılmidığ sanki
bılmağ - 2014-08-02 14:51:55
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
Ak parti aday adayları içerisinde belediye başkan adayı kim olsun ?
Ali Gülcan
Ayhan Timurtaş
Celal Akıl
Ferhat Özağaçhanlı
Fikret Aslanparçası
Güney Yaman
Hasan İzol
Kadri Demir
Mahmut Bahcivan
Mehmet Ali Göngen
Mehmet Sabri Bucak
Mehmet Ülgen
Nusret Tüysüz
Recep Küçükçay
Sabri Şenbayram
Şeyhmus Aydın
Umut Abdulkerim Ocak
Yılmaz Çetiner
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1783 Paris'te, Jean-François Pilâtre de Rozier ve Marquis d'Arlandes sıcak hava balonuyla ilk uçuşu gerçekleştirdiler.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Mobil Sitemiz yayında. http://www.siverekgenclik.com/mobil/
Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmek şartıyla kopyalanabilir
Webmaster: Deniz Uğurlu Yönetici: Ramazan Benzer
Sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Siverek Gençlik Sitesi haber yorum ve içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan Sitemiz sorumlu tutulamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur