08.02.2018http://www.siverekgenclik.com15.04.2101815.04.21018
Siverek Haberleri I Siverek Haber
Son Dakika
Siverek'te Çarşamba günü okullar tatil edildi Arazi tespitinde taşlı sopalı darp iddiası Siverek Belediyesi Taşeron İşçilerin Sınav Sonuçları Açıklandı Siverek’te öğretmenler kaza yaptı: 7 yaralı Siverek’te intihar iddiası Siverek’te trafik kazası: 2 yaralı Siverek'te silahlı kavga: 3 yaralı Siverek'te Urfa Kart izdihamı Siverek'te trafik kazası:1'i ağır, 4 yaralı Siverek’te 8 bacaklı doğan kuzu herkesi şaşırttı
Siverek'te koyun sürüsüne otomobil daldı: 10 koyun telef oldu
Siverek'te koyun sürüsüne otomobil daldı: 10 koyun telef oldu
 
Mehmet Karavar Ak Partiden aday adayı oldu
Mehmet Karavar Ak Partiden aday adayı oldu
 
Avukat Mehmet Güzeler HDP'ten aday adayı oldu
Avukat Mehmet Güzeler HDP'ten aday adayı oldu
 
Başkan Yılmaz 23 Nisan’da Koltuğunu Miniklere Devretti
Başkan Yılmaz 23 Nisan’da Koltuğunu Miniklere Devretti
Çocuk katilleri yeni bir katliama imza atmıştır
 

Çocuk katilleri yeni bir katliama imza atmıştır

Diyanet-Bir-Sen Güneydoğu Bölge Başkanı Mahmut Bozkuş Afganistan'da medrese öğrencilerine yönelik katliamı kınadı.

7 Nisan 2018 Cumartesi 15:40
Yazdır

Malum olduğu üzere ABD emperyalisti, Afganistan’ın Kunduz eyaletinde İslam ümmetinin çocuklarına yeni bir katliama imza atmıştır.Baş terörist Büyük Şeytan, Afganistan’da kendieliyle kurmuş olduğu terör örgütünüvurma bahanesiyle sivil katliamlara devam etmektedir. İslam coğrafyasının değişik bölgelerine terör örgütü taşeronluğunu yayan emperyalistler yirmi yılı aşkın bir zaman zarfında onbir milyon İslam aleminin kanını dökmekten geri kalmamıştır.

İslam topraklarında terörün her türlüsüne sahip çıkarak terör estiren vampir emperyalistler bu kezde Afganistan’daki medrese öğrencilerinin hafızlıkicazet töreninde sabilerin üzerlerine tonlarca bombaları bırakarak küçük bedenleri paramparça etmişler, minik hafızlar ve aileleri dahil olmak üzere 100’ den fazla mazlum sivili şehit etmişlerdir. Müstakbel İslam eğitmenlerini katlederek çağdaş Rec’i ve Bir-i Maune vakalarına imza atmışlardır. Sivilleri katletmeyi bir alışkanlık haline getiren zalim ABD ve yandaşlarının yapmış oldukları bu katliamlar ne ilk ne de son olacaktır. Emperyalistler İslam ümmetine geleneksel Haçlı zihniyeti yaklaşıp bu tür sivil katliamları yaparak diğer İslam coğrafyalarında yaptıkları gibi Afgan toplumundakiMüslümanlarımarjinalleştirerek işgale zemin hazırlamaktadırlar.

Avrupa ülkelerinde bir balina karaya vurduğu zaman birçok haber kanalı günlerce canlı yayın yapmaktan geri kalmazken söz konusu bu haber kanalları; İslam coğrafyasında toprakları işgal edilmiş, göçe zorlanmış, ortada hiçbir sebep yokken sivil katliamlara maruz kalmış Müslümanlara da seyirci kalmaktadırlar. Yüce dinimiz zalimlerin yanında yer alıp da mazlumları görmezden gelerek haber yapmayanlara ‘dilsiz şeytanlar’ gözüyle bakmaktadır. Rabbimiz haksızlığa sessiz kalanları Kur’an’da ‘ dilleri vardır, konuşmazlar, gözleri vardır hakkı görmezler, kulakları vardır, hakkı işitmezler’ şeklinde tavsif etmektedir. Allah’tan başkalarını (ABD ve avenesini) dost edinenlerin durumu kendine bir ev edinen örümceğin durumu gibidir. Evlerin en dayanıksızı ise şüphesiz örümcek evidir. Keşke bilselerdi. Şüphesiz Allah onların (Müslüman görünen bireylerin ve bu bireylerin oluşturdukları ülkelerin) kendisini bırakıp da ne tür şeylere taptıklarını biliyor. O mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.(Ankebut, 41- 42)

Yüce Rabbimizden tüm İslam şehitlerinin ve bu minik İslam talebelerinin ve ailelerinin kanlarını Züntikam ismi hürmetine yerde bırakmamasını niyaz ediyor, zalimlerle olan dostluklar son bulmadıkça bu türlü saldırıların da son bulamayacağı ferasetini biz Müslümanlara vermesini temenni ediyoruz.

Mahmut Bozkuş

Diyanet-Bir-Sen Güneydoğu Bölge Başkanı

Anahtar Kelimeler: diyanet, bir, sen, güneydoğu, bölge, başkanı
Bu haber toplam 268 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
 Mehmet Karavar
Yazarlar
Anket
Siverek'e gereken hizmetler yapılıyor mu ?
Evet
Hayır
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1972 TBMM, Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam kararlarını yeniden onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Mobil Sitemiz yayında. http://www.siverekgenclik.com/mobil/
Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmek şartıyla kopyalanabilir
Webmaster: Deniz Uğurlu Yönetici: Ramazan Benzer
Sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Siverek Gençlik Sitesi haber yorum ve içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan Sitemiz sorumlu tutulamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur